בואו לקחת חלק

אירוע הוקרה לקהילת הדוברים של מרכז החדשנות

בספטמבר, התקיים אירוע ההוקרה לקהילת הדוברים של המרכז לחדשנות ישראלית של תגלית בשיתוף עם הבורסה לניירות ערך בתל אביב.
מעבר לסיור חוויתי בתערוכה האינטראקטיבית של המרכז המציג למעלה מ-80 חברות ישראליות מצליחות, המרכז מציע חוויה ייחודית של מפגש אישי עם דובר או דוברת מקהילת הדוברים.

הקהילה מורכבת מיזמים ישראלים ובכירים בהייטק הישראלי המגיעים בהתנדבות לספר את הסיפור האישי והיזמי שלהם לתגלית מכל העולם. קהילת הדוברים מייצגת את האנשים מאחורי אומת הסטארטאפ והדוברים שהם חלק ממנה מעוררים השראה לעשרות אלפי מבקרים בשנה.
בקיץ האחרון קהילת הדוברים נפגשה עם למעלה מ-20,000 משתתפי תגלית מכל העולם, ב-418 מפגשים סה"כ. הקיץ, הצטרפו לקהילה 43 דוברים/ות חדשים וכיום הקהילה מונה 200 דוברים/ות פעילים ומעורבים.
התגובות של המשתתפים מרגשות ומחממות את הלב – החל ממכתבים שנשלחים לדוברים שפגשו ובהם בקשות לסיוע וליווי, דרך הצעות לשיתוף פעולה ועד למשתתפים שסגרו את המעגל והגיעו להתמחות אצל הדוברים שפגשו במרכז החדשנות.

השבוע חגגו קהילת הדוברים את סוף עונת הקיץ ואת השנה החדשה, באירוע שהוקדש כולו להכרת תודה לקהילה - על המחויבות, השותפות והפתיחות לספר את הסיפור שלהם ושל אומת הסטארטאפ, ולעזור לצעירים יהודים מכל העולם.
הסיור התחיל במזקקת הוויסקי הישראלית הראשונה - milk and honey ובטעימות מהוויסקי המשובח שלהם, המשיך עם טקס אוסקר חגיגי בו שותפו הסיפורים הכי מרגשים ויפים שקרו לדוברים במרכז והסתיים עם פעילות בקבוצות קטנות להעמקת ההיכרות ותחושת השייכות לקהילה.

 

קהילת הדוברים במהלך הסיור במזקקת הוויסקי - Milk and honey


פרויקט תגלית שמח להיפגש עם האנשים שמרכיבים את החברה הישראלית וגאה בשותפות עם קהילת הדוברים של המרכז המייצג את החדשנות והיצירתיות הישראליות.

תודה על אירוע בלתי נשכח!