לתמיכה בתגלית

מגה תגלית אירוע קיץ 2019

יותר מ-2400 משתתפי תגלית, 750 חיילים ו-300 שותפי תגלית מהארץ ומרחבי העולם, השתתפו באירוע השיא השנתי של תגלית- המגה תגלית. אירוע חגיגות 19 שנים לתגלית, שמשנה לשנה הופך עוצמתי יותר ומרגש יותר.

   

מגה תגלית 2019

   

האירוע התרחש בשבוע שעבר באמפי קיסריה, מקום שבימי קיץ רגילים מארח בעיקר הופעות של להקות וזמרים פופלריים, והפעם נצבע כולו בכחול ותכלת- צבעי ארץ ישראל וכמובן, גם צבעי תגלית. האווירה באמפי הייתה כה עוצמתית ומגבשת כך שהרגישו באוויר את הסולידריות וגאוות העם היהודי במיטבה.

במהלך האירוע הוקרן על מסכי הענק קליפ בגרסה מיוחדת של השיר "שבט אחים ואחיות". הטרנד, שתפס תאוצה בחודשים האחרונים, לא פסח על משתתפי תגלית, שנרתמו למשימה בהתלהבות והוכיחו שיהודי העולם הם שבט אחד חזק ומלוכד.

  

 שבט אחים ואחיות - תגלית סטייל

  

שיאו של הערב היה ללא ספק ה-Flag march, רגע מרגש בו עלו, בזה אחר זה, משתתפי תגלית מכל מדינה לבמה כשהם אוחזים בידיהם את דגל מדינתם בעודם מדגישים את החיבור והאהבה לעם היהודי. בסוף המצעד עמדו כל הנציגים ביחד על הבמה ויצרו תמונה צבעונית של אחדות בין כל יהודי העולם במחשה שלא הותיר הרבה עיניים יבשות. את האירוע המוצלח חתמו הצמד הכי ישראלי שיש-סטטיק ובן אל תבורי, שנתנו שואו נהדר לנוכחים.

האירוע השנה סיכם באופן מצוין את השנה ה-19 של תגלית.

  

סטטיק ובן-אל במגה תגלית