בואו לקחת חלק

בוגרי תכנית "תגלית אקסל" שומרים על קשר

"תגלית אקסל", תכנית הפועלת מזה שש שנים ומקשרת בין סטודנטים יהודים אמריקאים לבין אנשי עסקים ויזמים ישראלים, ערכה בשבוע שעבר כנס בוגרים בניו-יורק בהשתתפות 400 ישראלים ואמריקאים בוגרי התכנית. 

"התכנית נועדה לאתר ולגבש קבוצה של צעירים יהודים מבטיחים בתחום העסקים ולסייע להם ליצור רשת עסקים עולמית שבסיסה בישראל.", אמר גידי מרק, מנכ"ל תגלית. "הצעירים מקבלים הדרכה צמודה מאנשי העסקים המובילים בעולם היהודי בארצות הברית", והוסיף "כבר היום אנחנו רואים את ניצני הפירות של שיתוף הפעולה הזה, כאשר בוגרים של התכנית שבים ארצה ביחד עם הנהלות החברות שבהן הן עובדים - במטרה לחבור לחברות ישראליות ולהשקיע במשק הישראלי".

במהלך כנס הבוגרים, הכריז מרק כי ממשלת ישראל מתכוונת להשקיע במימון הפרויקט, מה שיעזור להרחבת התכנית וצירוף משתתפים נוספים בעתיד. "הפרויקט נחשב לתכנית היוקרתית ביותר בעולם היהודי, כשעשרות בודדות של צעירים מתקבלים מתוך אלפי מועמדים. לאור ההצלחה, הממשלה החליטה להצטרף למימון ולהובלת התכנית, לצדם של התורמים שהקימו אותה. התמיכה הממשלתית תאפשר לפרויקט להתפתח ולהעמיק את אחיזתו בקרב המצליחים שבין הצעירים ביהדות התפוצות".

למידענוסף על מרכז יזמות של תגלית