צור קשר

חגיגות 20 שנים לתגלית

מאז הקמת תגלית לפני 20 שנה ועד היום, הפך הפרויקט לסטארט-אפ החינוכי המצליח ביותר של מדינת ישראל. 

באירוע מיוחד וראשון מסוגו שהתקיים בתחילת ינואר באודיטוריום סמולרש באוניברסיטת תל אביב, התאחדו התורמים, הידידים והפעילים בתגלית, מלווים את הארגון בשנים האחרונות, לצד בוגרי תגלית וישראלים שהגיעו כדי ללמוד על הפרויקט ולהצטרף לעשייה.

מעל 1,000 איש נכחו באירוע המושקע. האירוע נפתח במינגלינג באולם הכניסה ,כשהאורחים נהנים ממזנון קל שניתן בנדיבות כתרומה לערב: יין משובח של יקבי רמת הגולן, כיבוד קל שהוגש במקוריות ע"י קייטרינג ארז וחנן, ושתיה קרה של חברת טמפו.

בפתיחת הערב נחשפו האורחים לסיפור ההצלחה של פרויקט תגלית באמצעות מיצג אבני הדרך של תגלית לאורך 20 שנה וסרטון מרגש בשם "תעביר את זה הלאה" –המספר את הסיפור של תגלית ומבטא את חשיבות מעורבות הישראלים בפרויקט. 

צפו בסרטון "תעביר את זה הלאה"

אדיר מילר פתח את החלק הבידורי של האירוע עם מופע סטנדאפ, ולסיום שלומי שבת שאירח את יובל דיין הקפיץ את כולם מהכיסאות. ביציאה מהאולם הקהל התפנק בשוקולדים של מותג MILKA.

האירוע כלל השקת תוכנית חדשה בשם "LIVE" תגלית שמטרתה – הרחבת מעגל התומכים והידידים של תגלית בישראל, ע"י חיבורם לפרויקט בכל דרך שימצאו לנכון – תרומה לפרויקט, השתתפות באירועים ופעילויות, יציאה לסיורי תגלית כמשתתפים לכל דבר ואפילו הצטרפות כדוברים במרכז החדשנות של תגלית ששם לעצמו למטרה לחשוף את המשתתפים מכל העולם לאומת הסטארט-אפ הישראלית.. האירוע כולו לווה באנרגיות טובות של אחדות, השראה ועשייה, אוירה שאפפה את כל הנוכחים.. לאלו מכם שפספסו, אל דאגה, האירוע כולו תועד בוידאו המצורף כאן
צפו בתיעוד של הערב

ואי אפשר לסיים בלי תודות לאנשים שסייעו להפוך את הערב למוצלח.
תגלית מודה לנותני חסות לאירוע: יקב רמת הגולן, קייטרינג ארז וחנן, יקבי צרעה, יחד עם טמפו ומותגmilka .

זו היא הזדמנות נוספת להוקיר תודה לכל התורמים והידידים התומכים בתגלית לאורך השנים. תמיכתכם היא אבן יסוד בהצלחתנו.


להצטרפות לקהילת LIVE תגלית ולצפיה באפשרויות המעורבות בתגלית >> לחצו כאן