צור קשר

תגלית מציגה: כנס חדשנות ישראלית למלחמה בקורונה

עשרות אלפי צופים צפו והצטרפו אל תגלית לכנס הוירטואלי הראשון מסוגו המציג חדשנות ישראלית במלחמה בנגיף הקורונה.

הכנס, אשר נערך בשיתוף עם הג'רוזלם פוסט, הציג חדשנות וטכנולוגיה ישראלית הנמצאת בקו הראשון במלחמה בקורונה. הכנס כלל ראיונות אישיים עם מומחים מתחום הרפואה, יזמים ומשפיענים, אשר מובילים את המאמץ למלחמה בווירוס.

במהלך הכנס ד"ר טל זקס, מנהל הרפואה בחברת מודרנה, דיבר על המאמץ לפיתוח החיסון לנגיף, שאותו הוא מוביל, אשר להערכתו יהיה מוכן להפצה המונית במחצית הראשונה של שנת 2021. בראיון עם רס"ן ש', מנהל פרויקט החדשנות ביחידה 81 של צה"ל, הוא הציג שיתופי פעולה בין הצבא לבין החברה האזרחית למלחמה בנגיף. בנוסף, התקיים פאנל מרתק עם פרופ' יעקב נחמיאס, ד"ר צבי סימון ויקי ינאי אשר דנו על רעיונות וטיפולים רפואיים חדשניים שמשפיעים על דרכי ההתמודדות עם הנגיף.

הכנס הינו אחד מיני דוגמאות רבות למאמציה של תגלית לחזק את מעמדה של ישראל כמובילה עולמית בתחומי הטכנולוגיה, החדשנות והיזמות. על מנת למנף מאמצים אלו, תגלית הקימה בשנת 2016 את המרכז לחדשנות ישראלית. המרכז הייחודי מציג חדשנות ישראלית וטכנולוגיות פורצות דרך לעשרות אלפי משתתפי פרויקט תגלית, לשותפים מרחבי העולם, משלחות עסקיות בינלאומיות ועוד. מעל 168 אלף מבקרים כבר ביקרו במרכז מאז הקמתו.

סייעו לתגלית לקדם ולבסס את החדשנות הישראלית מול קהלים רבים נוספים ברחבי העולם!

לחצו כאן לתמיכה במרכז החדשנות של תגלית.