צור קשר

מפגש זום בימי קורונה - הפורומים הצעירים של תגלית, בישראל ובקנדה, נפגשים

ב–18 לאוקטובר קיימנו לראשונה מפגש של נציגי הפורום העסקי הצעיר בישראל (Taglit Young Executive Forum) עם פורום המנהיגות הצעירה בקנדה (Young Leadership Council).
המפגש יוחד להיכרות הדדית ובעיקר לשיחה עם שני אנשי עסקים בכירים, שהינם גם תומכי תגלית, יונתן קולבר ומייקל ברגמן. 20 צעירים, בוגרי תגלית ותומכיה, השתתפו במפגש המעצים.

בשיחה, שיתפו קולבר וברגמן את סיפורם האישי והתמקדו בנושאים של פילנתרופיה, אחריות חברתית וכמובן, השפעת משבר הקורונה על השוק הגלובלי ועל המגזר העסקי כולו. בנוסף, הם הציעו לצעירים טיפים שיכולים לסייע להם בקריירה ובמיוחד בימים מאתגרים אלו.

המפגש מהווה פעילות אחת מתוך מגוון פעילויות המתוכננות להתקיים בשנה הקרובה, ביניהן אירועי נטוורקינג עסקיים, מפגשים עם קבוצות תגלית בגילאים דומים, השתתפות באירועים בארץ ובחו"ל, שיתופי פעולה עם גופים עסקיים, ועוד.

בספטמבר 2019, הוקם הפורום העסקי הצעיר של תגלית בישראל, במטרה לסייע להרחבת המודעות לתגלית, לפיתוח משאבים ולקידום מטרות תגלית הקצרות וארוכות הטווח, תוך חיזוק הקשר הבין-אישי והמקצועי בין צעירים ישראלים לבין צעירים יהודים בתפוצות. זמן קצר לאחר מכן, הוקם ה- Young Leadership Council של תגלית בקנדה, עם מטרה דומה.

לפרטים נוספים בנושא הפורום הצעיר ניתן ליצור קשר עם גלית פולונסקי: 054-2200543