צור קשר

EXCELRATE 20: הכנס הוירטואלי של תגלית אקסל

תכנית המנהיגות והעסקים של תגלית – "תגלית אקסל" קיימה בתחילת נובמבר את ועידת המנהיגות העסקית השנתית שלה, לראשונה בפורמט מקוון.

בין הדוברים בכנס העסקים השנתי היו אשת העסקים והעיתונאית אריאנה האפינגטון, מייסדת אתר החדשות הפופולרי "האפינגטון פוסט", העיתונאית אלנה ניוהאוס, מייסדת ועורכת המגזין הנודע Tablet, ויהונתן ויינטראוב, ממייסדי מיזם SpaceIL, להנחתת החללית הישראלית הראשונה על הירח.

"הקורונה שינתה את חיינו ועבור ארגון תגלית ההשפעה הייתה משמעותית ומתמשכת. אך לא שכחנו את משימתנו: קירוב הלבבות שבין צעירי התפוצות לזהותם היהודית, לקהילה היהודית ולישראל", אמר מנכ"ל תגלית גידי מרק כשנשא את דברי הפתיחה של הכנס. "כשיגיעו חגיגות ה- 15 או 20 שנים לתגלית אקסל, אני בטוח שאביט מסביב לחדר, בהנחה שלא תהיה אז קורונה, ואראה שחברי הקהילה עצמם הם חלק אינטגרלי מהפתרון, אלה שמספקים את ההשראה ומלמדים אותנו על חדשנות, יזמות חברתית ולקיחת תפקידי מנהיגות בקהילה היהודית" הוא סיכם.

במסגרת התכנית מגיעים מדי שנה 54 משתתפים מחוץ לארץ לישראל להתמחות בחברות הגדולות והמשפיעות במשק הישראלי. למשתתפים מחוץ לארץ מצטרפים 54 משתתפים מישראל, סטודנטים מצטיינים, קצינים ונגדים מיחידות מודיעין מובחרות. מגפת הקורונה לא מנעה מכל המעורבים להוציא לפועל את התוכנית גם בקיץ האחרון, כאשר כל המשתתפים השתתפו בתכנית קיץ מקוונת וראשונה מסוגה, בה התמחו בחברות ישראליות כדוגמת EY, Lemonade, דלויט, ויולה קרדיט ועוד, והשתתפו בסדנאות מנהיגות והכרת הארץ – כמיטב המסורת.