לתמיכה בתגלית

סיורי תגלית יחודשו לישראל

לאור הפיילוט המוצלח בשנת 2020 של סיורי תגלית לקבוצות משתתפים המגיעים לישראל לתוכנית בת שנה, אנו שמחים לבשר על חזרתם של הסיורים לתוכניות לטווח ארוך, החל מחודש אפריל!

מעל 800 צעירים יהודים מכ-15 מדינות מרחבי העולם יתחילו את שהותם בארץ בסיור של תגלית, בו הם ישתתפו בפעילת שמפגישה אותם עם תרבויות שונות בישראל וחושפת אותם לנושאים הקשורים לציונות ולזהות היהודית.  הסיור שם דגש על ישראל מודרנית, כולל דו-קיום, יזמות ישראלית, ותרבות עכשווית. החוויה מספקת ערך וקונטקסט משמעותי להמשך השהייה שלהם בארץ ליתר השנה.

הסיור פועל לפי הנחיות משרד הבריאות על מנת להבטיח את ביטחונם ובריאותם של כל משתתף ומשתתפת. ההתאמות כוללות קבוצות מצומצמות יותר, בדיקות קורונה, דגש על פעילות באוויר הפתוח, צוות מחוסן ועוד. בפיילוט שנערך בשנת 2020, אף משתתף לא נדבק בקורונה, עדות לסטנדרטים הגבוהים של הבטיחות שתגלית פועלת לפיהם.

בנוסף, אנו נערכים לקראת חידוש הסיורים הרגילים לישראל למשתתפים מחוסנים, החל מחודש מאי הקרוב. מנכ"ל תגלית גידי מרק סיפר, "בטיחותם ובריאותם של משתתפי תגלית הם ערך עליון לאורו אנחנו פועלים ואנחנו מחויבים לענות על כל צורכיהם של המשתתפים בסיורים, גם בעולם של אי ודאות ושינויים. השנה האחרונה הייתה קשה אך לא איבדנו תקווה לרגע. כעת ההמתנה הסתיימה ואנחנו מתרגשים לחזור ולהביא את אותם צעירים להתאהב בישראל".

 

לכתבה המלאה לחצו