בואו לקחת חלק

Excel Ventures - התוכנית שפועלת לקידום יזמות בהייטק

תוכנית Excel Ventures של תגלית, הוקמה על ידי אדם לזובסקי, אורי גפני ויפעת בכור בשיתוף פעולה עם בכירים בתעשיית ההייטק הישראלית ועם ליווי של מעל ל-15 קרנות הון סיכון מהמובילות במשק. Excel Ventures מחברת בין צעירים ישראלים ואמריקאים ומשלבת הכשרה תיאורטית ביחד עם כלים מעשיים במטרה לסייע בפיתוח מיזמים חדשים וחיזוק הקשר בין יהודי ישראל לארה"ב.

התוכנית מתקיימת במשך עשרה שבועות בחודשי הקיץ במרכז תל אביב ומפגישה בין עשרה ישראלים ועשרה אמריקאים שמגיעים מתחום הטכנולוגיה ומהאקדמיה. המשתתפים הם צעירים ששואפים להשתלב בעולם העסקים ונבחרים בהתאם לכישורים רלוונטיים. במהלך המפגשים הם מקבלים הדרכה מקצועית בהקמת חברה חדשה החל מהשלבים הראשונים: כיצד מגבשים רעיון, ביצוע בדיקות היתכנות, יצירת אב טיפוס, העשרה מקצועית ובנוסף זוכים להיפגש עם משקיעים מובילים בהייטק הישראלי. כל משתתף מקבל מלגת קיום בסכום של 2,000$ שמסייעת לו מבחינה כלכלית במהלך תקופת ההכשרה.

Excel Ventures שואפת לטפח את הקשר בין אנשי עסקים צעירים מארה"ב ומישראל במטרה לייצר מנהיגות יהודית כלכלית שתשלב את ישראל כגורם בלתי נפרד מהזהות האישית, העסקית התרבותית והערכית שלהם. בוגרי התוכנית משתלבים בפרוייטקים חדשים וממשיכים לייצר פעילות עסקית שבונה גם גשר חדש עם הפעילות בישראל.

תגלית אקסל