בואו לקחת חלק

ימי תל אביב - אלפי משתתפי "תגלית" שטפו את העיר בשבוע שבין ה-21-25 במאי

פרויקט "תגלית" ממשיך בפעילות המיוחדת שכבר הפכה למסורת - "שבוע תגלית בתל אביב" - גם השנה הגיעו לביקור בתל אביב אלפי משתתפים צעירים ונפגשו עם מגוון אושיות תל אביביות מוכרות, ביניהן הזמרת יעל דקלבאום, אנשי הקולנוע תומר וברק הימן, הפעילה החברתית דפני ליף ועוד. מטרת המפגשים היא לחשוף בפני הצעירים את השפעתה הגדולה של העיר על עיצוב תהליכים בחברה הישראלית בתחומי ההייטק, התרבות, הקולינריה, האומנות, התיאטרון והאופנה, ואת משמעות היותה מוקד שמושך אליו מובילי דעת קהל.

ששת אלפים משתתפים לקחו חלק בפעילות כאשר מדי יום אלף ומאתיים מהם זכו לבחור באמצעות אפליקציה, היכן לבקר - בתחנות התקיימו מפגשים עם יזמים חברתיים, אנשי חיי הלילה, נציגי קהילת הלהט"ב ואנשי תרבות. לצד המפגשים התקיימו שלל פעילויות חברתיות, טורניר מטקות, סדנת משחק, סיור גרפיטי ומגוון אטרקציות. מרכז היזמות והחדשנות של "תגלית" שנפתח לפני שנה בשיתוף עם הבורסה לניירות ערך, הפך גם הוא לחלק מרכזי בסיור. מטרת המפגשים היא להציג את פניה המגוונות של ישראל, בנוסף לביקורים המסורתיים באתרים הקדושים ובאתרי הטבע המרכזיים.

השנה מציין הפרויקט נקודת שיא חדשה – בקיץ 2017 יגיעו לישראל 33,000 מבקרים מ-33 מדינות כאשר מאז הקמתה של "תגלית" הגיעו תחת חסותה סך הכל למעלה מששת מאות אלף משתתפים, מספר חסר תקדים של צעירים שזכו להכיר את התרבות הישראלית מקרוב.

שבוע ימי תל אביב האחרון זכה לסיקור אוהד בתקשורת הישראלית:

לקריאת הכתבה המלאה שהתפרסמה ב"ישראל היום" לחצו כאן >>>

לקריאת הכתבה המלאה שהתפרסמה ב"עכבר העיר" לחצו כאן >>>

לקריאת הכתבה המלאה שהתפרסמה ב"NRG" לחצו כאן >>>

תגלית