בואו לקחת חלק

ראשי תגלית נפגשו עם שגריר ישראל בגרמניה במטרה לייצר שיתופי פעולה עם קהלי יעד חדשים

במהלך "שבוע תגלית בתל אביב", בו שטפו אלפי צעירים המתארחים במסגרת "תגלית" את רחובות תל אביב, הגיעו ראשי הפרויקט לביקור מיוחד בברלין. מאיר שמיר, ראש אגודת ידידי תגלית, וגידי מרק, מנכ"ל הארגון, נפגשו עם שגריר ישראל בגרמניה, יעקב הדס-הנדלסמן, במטרה לגבש תוכנית להבאת צעירים יהודיים גרמניים בקבוצות מאורגנות לסיורים בישראל. מאז הקמתה של תגלית בשנת 2000, הגיעו לישראל למעלה משש מאות אלף צעירים ממדינות רבות ברחבי העולם. גרמניה היא יעד חדש שבו מתוכננים שיתופי הפעולה הבאים, על מנת לאפשר לקהלים חדשים ליהנות מן התוכנית. המשתתפים בפרויקט מגיעים לסיור בן עשרה ימים בישראל וזוכים לחוות אותה מקרוב, דרך ביקור במקומות הקדושים, באתרי טבע מרכזיים ובמרכזי הערים. התוכנית יוצרת חוויה עשירה וחד פעמית ומחזקת את הזיקה של הצעירים היהודיים אל ההוויה הישראלית.
הפעילות שנערכה בימי תל אביב במהלך סוף חודש מאי, ממחישה עד כמה משמעותי המפגש הבין אישי עם החברה הישראלית. המשתתפים נפגשו עם דמויות מרכזיות בחיי העיר, אנשי תרבות, אופנה, קולינריה, אנשי חיי הלילה ופעילים חברתיים. דרך אפליקציה ייעודית הם יכלו לבחור להשתתף במגוון אטרקציות כמו טורניר מטקות, סדנת ריקוד, סיור גרפיטי ועוד. המפגשים מספקים הצצה נדירה אל החיים בישראל ואל המקום המיוחד של תל אביב כמעצבת דעת קהל מובילה בתרבות הישראלית.
השנה יגיע שיא חדש של משתתפי תגלית, כ-33,000 אנשים שיגיעו מ-33 מדינות שונות. מנהלי הפרויקט ממשיכים לפתח אותו ולייצר קשרים עם קהלי יעד חדשים. המפגש האחרון עם שגריר ישראל בגרמניה סוקר גם בעיתונות הישראלית, לקריאת הכתבה שהתפרסמה ב- ynet לחצו כאן >>>

תגלית ישראל ברלין