לתמיכה בתגלית

CULINARY ISRAEL - הצצה אל החוויה הקולינרית הישראלית

ישראל היא מעצמת אוכל עשירה שמציעה מגוון אטרקציות וריגושים לכל מי שנמשך לאוכל טעים וגילוי של טעמים חדשים. המגוון העדתי הרחב, האקלים החם, הנוכחות החזקה של האוכל בתרבות היהודית וכושר היצירה והאלתור, יוצרים כאן שפע של מסעדות טובות ומאכלים ייחודיים. כל חובב אוכל סקרן מטבעו לגלות את המאכלים המקומיים בכל מדינה שאליה הוא מגיע, ובמיוחד בשביל האנשים האלה יצרה תגלית קבוצות של חובבי קולינריה. 

"CULINARY ISRAEL" הן קבוצות תגלית שמגיעות לסיור טעים במיוחד בארץ. הסיורים הקולינריים כוללים ביקורים בשווקים מרכזיים והכרת התוצרת העונתית, מפגשים עם מובילי דעת קהל בסצינת הקולינריה בישראל, סיור בבתי האוכל ביפו, ביקור בחווה אורגנית במדבר, סדנת בישול דרוזית, וביקור מתוק במיוחד אצל יצרני גלידה ישראליים. 

הסיורים המיוחדים מתקיימים לצד הסיורים המסורתיים במקומות הקדושים ובאתרים מרכזיים כמו הכותל, מצדה ויד ושם. תגלית מציעה חוויה מגוונת שמציגה לראווה את האוכל הישראלי, שהוא הרבה מעבר לפלאפל וגפילטע פיש. בשיטוט מקרי בתל אביב או בירושלים, תוכלו להיתקל בקבוצות הפודיס' שמגיעות לארץ לאורך כל השנה, גם בעונת הקיץ וגם בעונת החורף.

תגלית קולינריה