בואו לקחת חלק

שבוע תגלית בתל אביב

פרויקט תגלית ממשיך במסורת "שבוע תגלית בתל אביב" - בתאריכים 27-31.5, מעל 6,000 צעירים יהודים מכל רחבי העולם יגדשו את העיר תל אביב וילמדו על תפקידה המרכזי בעיצוב החברה הישראלית המודרנית והשפעתה על הקהילה הבינלאומית בתחומים כגון הייטק, אופנה, קולינריה, אמנות, ספורט ועוד.

 

מידי יום מעל 1,200 משתתפי תגלית יעברו באופן עצמאי בין תחנות ברחבי העיר ויבחרו כיצד הם רוצים להכיר ולחוות את מה שיש לתל-אביב להציע. במהלך הדרך הצעירים ייהנו מפעילויות ומאטרקציות אורבניות, ביניהן: סדנאות יוגה וזומבה, טורניר מטקות, שש-בש וכדור עף חופים בחוף ירושלים, הרקדה המונית וסדנת תיפוף עם להקת 'מיומנה' בכיכר התרבות-הבימה, סיור במרכז החדשנות של תגלית בשיתוף הבורסה לניירות ערך, המציג את סיפור ההצלחה של אומת הסטארט-אפ, ולסיום פסטיבל רחוב עם הופעה חיה של להקת התקווה 6 בגן הפסגה.

לראשונה, יגיעו השנה לנאום בפני משתתפי תגלית מספר פוליטיקאים ונבחרי ציבור ויקצו זמן לשוחח עימם על ישראל.


גידי מרק, מנכ"ל תגלית: "אנו שמחים להמשיך במסורת "שבוע תגלית בתל אביב" זו השנה הרביעית, ובמהלכה, לחשוף בפני צעירי התפוצות את  פניה המגוונות של התרבות הישראלית העכשווית. אני סבור כי הבילוי האינטנסיבי והמפגש האישי עם הקהילות שחיות בתל-אביב, מעמיק את היכרותם האישית עם העם הישראלי ומעניק להם חיבור משמעותי לזהותם היהודית".


במהלך עונת הקיץ, שנפתחה החודש, תגלית תציין שתי אבני דרך משמעותיות: חגיגות 18 שנה להקמת הפרויקט והגעה של 33,000 משתתפים מ-33 מדינות מרחבי העולם לישראל.