בואו לקחת חלק

כנס קהילת בוגרי תגלית בישראל

בתחילת נובמבר, התקיים בשפיים הכנס השלישי של קהילת הבוגרים הישראלית של תגלית. בכנס לקחו חלק כ-100 מהבוגרים הישראלים, ביניהם חיילים, קצינים וסטודנטים בגילאי 20-30, שהשתתפו בסיורים החינוכיים של תגלית בשנים האחרונות כמשתתפים לכל דבר יחד עם המשתתפים מחו"ל.

קהילת בוגרי תגלית בישראל, אשר הוקמה לפני שנה, היא מסגרת ההמשך של הפרויקט בישראל. קהילת הבוגרים שואפת ליצור כוח ציבורי משמעותי שיעזור לחזק ולהרחיב את הפעילות של תגלית ולספק מסגרת חברתית ומקצועית לבוגרי הסיור בארץ.

בשלב זה, כוללת הקהילה קבוצת ליבה בת כמה מאות בוגרים, ישראלים ועולים, המחוייבים לחזון של תגלית ושואפים לסייע לפרוייקט ולהשאר מעורבים בעולם התוכן שלו. במהלך הכנס פגשו הבוגרים את מר מאיר שמיר, י"ור הבורד הישראלי של תגלית ושמעו ממנו על חזונו ומחויבותו לפרויקט. כמו כן, נפגשו עם פרופ' עדה שפיצר, סמנכ"לית בינ"ל לגיוס משאבים, ולמדו ממנה על פעילותה בארץ ובעולם.

חלק ניכר מן הכנס הוקדש לטובת בחינת הצעות והזדמנויות למעורבות של בוגרי הפרויקט הישראלים בעשייה של תגלית, כגון פעילות ספציפית שהתקיימה עם מנהלת אגודת השוחרים הישראלית, גלית פולונסקי, על מנת לקדם שיתוף פעולה בין הבוגרים לשוחרים הישראלים.