בואו לקחת חלק

פיתוחים טכנולוגיים ישראלים במרכז החדשנות

קצת על פרויקט תגלית

פרויקט תגלית שיצא לדרך בשנת 2000, שם לעצמו כמטרה לחזק את הקשר בין יהודי התפוצות ליהודי הארץ, לחזק את הזיקה של צעירים יהודיים ברחבי העולם לישראל ולקהילות שלהם ולהעניק להם את הידיעה הברורה שישראל תמיד תהיה פתוחה בפניהם. מאז תחילתו ועד היום זכה הפרויקט להצלחה עצומה - מעל לשש מאות אלף צעירים לקחו בו חלק כאשר בכל שנה הוא הולך וגדל ופורץ לנישות חדשות. הסיור הקלאסי של תגלית הוא סיור בן עשרה ימים שבמהלכם המשתתפים מבקרים באתרי מורשת מרכזיים, במקומות הקדושים, במרכזי הערים, באתרי טבע, לוקחים חלק בפעילויות חברתיות וזוכים להכיר מקרוב צעירים ישראלים בני גילם המשרתים בצבא או לומדים באוניברסיטה. הסיור של תגלית מנסה להעביר בזמן קצר מאוד מגוון חוויות שמשקפות את החיים בארץ, את התרבות הישראלית ואת פניה המגוונות של החברה הישראלית. המשימה הזו לא פשוטה בכלל - אפשר לחשוף את הצעירים לשפע של חוויות אבל אין שום רצון להציף אותם בצורה שתקשה על עיכול המידע.

הייטק ותגלית

תגלית מתאימה את עצמה ומתפתחת עם השנים מתוך שאיפה לפנות לקהלי יעד מגוונים ככל האפשר ולהרחיב את היצע התוכניות. בשנים האחרונות הגיעו בזכותה לישראל צעירים ממדינות שונות בכל העולם, מקבוצות גיל שונות, שלקחו חלק בסיורים נישתיים שמותאמים לנושאים מסוימים כמו קולינריה, חוויות אקסטרים ועוד. הפרויקט פועל בחסות משרדי הממשלה ובעזרת תרומה לתגלית של תורמים יהודיים מכל רחבי העולם. מרכז חדשנות של תגלית הוקם בשנת 2016 והפך מאז לאבן דרך משמעותית בפרויקט. המרכז הוקם במסגרת מרכז ליזמות בשיתוף פעולה עם הבורסה לניירות ערך בתל אביב והמטרה העיקרית שלו היא להציג את הפעילות העניפה של חברות הסטרט אפ הישראליות בארץ ובעולם. ישראל היא גן עדן ליזמים צעירים - יש בה שילוב מיוחד של מוחות מבריקים, חשיבה מחוץ לקופסה ויכולת אלתור שבעולם ההייטק מתורגמות להמצאות פורצות דרך ואקזיטים גדולים.

המרכז לחדשנות ישראלית

מרכז החדשנות של תגלית מציע זווית ראייה חדשה של ישראל הידועה בכינוייה סטארט אפ ניישן, ומרכז בתוכו מיצגים של פיתוחים טכנולוגיים ישראלים מתחומים שונים: חקלאות, רפואה, סייבר, בטחון מידע, מדע ועוד. המבקרים משתתפים בסיור מודרך ונפגשים עם יזם ישראלי להרצאה ושיחה על פרויקט ייחודי שנולד בארץ וזכה להצלחה גדולה בעולם. מאז הקמתו זכה המרכז להצלחה אדירה עם למעלה מארבעים וחמישה אלף מבקרים בשנה הראשונה בלבד. הצעירים של תגלית שמגיעים לסיור קצר בארץ, זוכים להכיר פנים נוספות שלה, של פיתוח, קידמה וחדשנות ומקבלים הזדמנות לחזות בסיפורי הצלחה מקוריים שיצאו מכאן.

אם אתם מעוניינים להעניק תרומה לתגלית או לקחת חלק בפרויקט, צרו איתנו קשר ותוכלו להשתתף במפעל האדיר שאין שני לו בעולם.

רוצים לדעת עוד על הייטק ישראלי? בקרו במרכז החדשנות וגלו כמה דברים שלא ידעתם על פיתוחים טכנולוגיים ישראלים.