לתמיכה בתגלית

מה זה מרכז החדשנות? הסטארט אפים הישראליים המובילים

ישראל ידועה בעולם כסטארט אפ ניישן. פרויקטים רבים ומשפיעים כגון מערכת הניווט של Waze או מערכת המשחקים Playtika נמכרו במיליארדי שקלים. מדי שנה מאות חברות ישראליות מגייסות מיליוני דולרים ונמכרות בסכומים גבוהים, נתון מרשים במיוחד בהתחשב בגודל האוכלוסיה לעומת כמות חברות ההיי טק המצליחות במשק. פרויקט תגלית ישראל (Taglit) גאה להשיק השנה את מרכז החדשנות של תגלית.

אז מה זה מרכז החדשנות?

המרכז כולל פרויקט יזמות ישראלי ומציג חדשנות ישראלית. מבין הסטרטאפים הבולטים שצמחו בישראל בשנים האחרונות ניתן למצוא את:

Healt Watch
טכנולוגיות לבישות הפכו לפופלאריות בשנים האחרונות בשוק העולמי. החיבור בין טכנולוגיה לביגוד מיצר אפשרויות אינסופיות, במיוחד בתחום הבריאות. תתארו לכם שהייתה לכם גופיה או חולצה שיכולה להתריע על כל מקרה של התקף לב או בעיה רפואית על פי ניטור לחץ הדם ורמת הזיעה בגוף שלכם. חברת Health Watch פיתחה חולצה מסוג זה וכבר גייסה למעלה מ-20 מיליון דולר מחברת Yiling הסינית. דוגמה לפיתוח של חולצה כזו תוכלו למצוא גם במרכז יזמות ישראלית.

GradTrain
בעידן הגלובלי בו אנו חיים, סטודנטים רבים מחפשים להרחיב את יכולתיהם האינטלקטואליות במכללות ואוניברסיטאות מחוץ למדינתם. GradTrain הוא פרויקט יזמות ישראלי בעל פלטפורמה ייחודית המסייעת למשתמשים להמשיך את לימודיהם במוסדות בין לאומיים שונים. הפלטפורמה מאפשרת לכם למצוא את המוסד הרלוונטי והמתאים ביותר, על סמך ציונים, יכולות לשוניות ועוד. בנוסף, הפלטפורמה מרכזת את כל סעיפי הקבלה למוסדות הנחשבים ביותר. החברה גייסה עד עכשיו הון ראשוני בסך כמיליון דולר.

ARTSaVIT
חברת ARTSaVIT , שנוסדה על ידי Carmel Innovations ואוניברסיטת חיפה, התפסרמה בזכות התגלית המדעית שלה המאפשרת לאפיין את חלבון ARTS החיוני למערכת החיסון של הגוף בהתמודדות עם תאים סרטניים. מדובר על תהליך הנקרא אפופטוזיס, המאפשר להילחם בתאים סרטניים, על ידי המתה שלהם באופן מדויק. מדובר בתגלית מרעישה שכן עד היום התקשו מדענים למצוא דרך לגרום לתאים סרטניים לבצע תהליך אפופטיזיס, מה שאפשר להם להמשיך לחיות ולפגוע במערכות הגוף.

המרכז ליזמות ישראלית פועל במהלך חודשי הקיץ ופתוח לכלל המבקרים. עכשיו כשהבנתם מה זה מרכז החדשנות, אם אתם מעוניינים לבקר, ניתן לתאם ביקורים מראש באתר תגלית. למידע נוסף היכנסו לדף של מרכז ליזמות ישראלית.