לתמיכה בתגלית

תגלית - כל הסיבות להירשם לתגלית קיץ עוד היום

החורף מגיע עוד מעט אל קיצו וזה הזמן להתחיל לארוז את המעילים וליהנות משעות האור המתארכות. הקיץ הישראלי מציע מגוון רב של פעילויות באוויר הפתוח - טיולים בנחלים ובשמורות הטבע, מסעדות, בילויים ומסיבות והכי חשוב ים, הרבה ים. הקיץ הוא עונה מושלמת לטיולים ולהנאה מכל הטוב הזה. אפשר גם לעשות את זה ביחד עם מטרה חברתית: פרויקט תגלית קיץ מציע לכם להשתתף בסיור בן שבוע עד עשרה ימים ביעדים נבחרים בארץ וללוות קבוצות של סטודנטים יהודים שמגיעים ממדינות שונות ברחבי העולם.

כדאי לכם להצטרף אל הפרויקט של תגלית קיץ מכמה סיבות:

הטיולים האטרקטיביים
פרויקט תגלית פועל כבר כמה שנים והמסלולים מתוכננים על פי יעדים מעניינים וחשובים: העיר העתיקה בירושלים, מצדה, בית העצמאות בתל אביב ועוד. בטיולים יש שפע של אטרקציות, טיולים בטבע, סיורים באתרים היסטוריים, ארוחות משותפות והמון פעילויות חברתיות. הלילות החמימים של הקיץ מאפשרים התאמה של הפעילויות למזג האוויר הנעים והחוויה של הטיול בשמש הישראלית הופכת להיות כיפית ומהנה הרבה יותר.

המשתתפים הצעירים
בחורף מגיעות בדרך כלל קבוצות מסוג אחר, של יהודים שסיימו תואר ומגיעים אל הטיול בגילאים בוגרים יותר. בקיץ מגיעות קבוצות של משתתפים צעירים, בעיקר סטודנטים, שיכולים לטייל בתקופת החופש שבין הסמסטרים של הקולג'ים והאוניברסיטאות. במידה ואתם נמצאים במהלך השירות הצבאי שלכם ואתם מעוניינים להצטרף אל פרויקט תגלית, הסיורים שמתקיימים בעונת הקיץ הם הזדמנות מצוינת לקחת חלק בפרויקט ולהכיר אנשים מקבוצת הגיל שלכם. ההיכרות איתם תחשוף אתכם לאנשים בגילכם שמגיעים מתרבויות שונות, ותאפשר להם להכיר אתכם, הישראלים, ואת אורח החיים הייחודי לישראל.

השליחות המיוחדת
בין אם מדובר בתגלית חורף או תגלית קיץ, בסופו של דבר המשמעות של פרויקט תגלית היא להכיר לאורחים שמגיעים מחו"ל את אורח החיים הישראלי. אם אתם אוהבים להכיר אנשים חדשים, בילויים טובים ומכירים היטב את הארץ, ההשתתפות בטיול תאפשר לכם להביא את עצמכם לידי ביטוי ולהציג את ישראל שאתם מכירים בפני המשתתפים הצעירים. ההיכרות המשותפת יוצרת חוויות משמעותיות. תזכו לחשוף את אורח החיים הישראלי כפי שהוא מתבטא דרך העיניים שלכם ולהעביר אותו בצורה בלתי אמצעית תוך יצירת קשרים חברתיים שמתאפשרת בזכות הטיול המשותף.

פרויקט תגלית הינו הפרויקט הציוני-חינוכי הגדול בעולם. בזכותו מגיעים לישראל אלפי צעירים וסטודנטים יהודיים מדי שנה. אתם מוזמנים להגיע אל כנס תגלית הקרוב או להירשם דרך האתר ואולי גם אתם תזכו להשתתף בחוויה המיוחדת ולהכיר חברים חדשים מכל העולם.