בואו לקחת חלק

המרכז לחדשנות ישראלית של תגלית בשיתוף עם הבורסה לניירות ערך

בחודש יוני 2016, פתח פרויקט תגלית בתל-אביב מרכז ליזמות וחדשנות ישראלית, בשיתוף עם הבורסה לניירות ערך. במרכז, מוצגים בתערוכה אינטראקטיבית, הישגיה של ישראל ביזמות, חדשנות וטכנולוגיה במגוון תחומים כגון חקלאות, רפואה, ביטחון, מדע, תחבורה וחלל. בנוסף, לכל קבוצת מבקרים ניתנת ההזדמנות להיפגש עם יזמים ישראליים שונים, אשר משתפים את המשתתפים בסיפורם האישי.

המרכז פועל לאורך כל השנה, ובמהלכה מבקרים בו כ-45,000 משתתפי פרויקט תגלית, המגיעים לארץ לסיור חינוכי חינם בן 10 ימים. המרכז פועל במתכונת רב-לשונית, ותכניו מוצגים בצרפתית, אנגלית, ספרדית, רוסית וסינית.

פרויקט תגלית, הפועל זה 17 שנה, פועל להביא לשינוי משמעותי בעמדת צעירי יהדות התפוצות כלפי מדינת ישראל. בין מטרותיו בניית הכרה, חברות וקשר מתמשך עם הארץ ואנשיה.

מנכ"ל תגלית, גידי מרק אמר, כי "מאז תחילת פרויקט תגלית לפני 16 שנים, חשפנו את ישראל על עוצמותיה הרבות בפני למעלה מחצי מיליון סטודנטים יהודים מרחבי העולם. במסגרת הקמפיין מהעבר אל העתיד החליטה תגלית לחשוף את עשרות אלפי מבקריה מדי שנה למובילות העולמית של ישראל בתחומי ההיי-טק והחדשנות. אנו בטוחים שהחוויה והחשיפה תגביר את העניין בקרב הדור הצעיר, אשר בעתיד יהיה חלק משמעותי מהכלכלה העולמית ויביאו לבניית שותפויות עסקיות שיחזקו את מדינת ישראל".

למידע נוסף בקרו באתר מרכז החדשנות של תגלית.

לשאלות נוספות ותיאום ביקור במרכז ניתן ליצור קשר בטלפון 054-333-1971 או במייל: innovationcenter@taglitbri.com

נשמח לארח סיורים פרטיים במרכז לחדשנות ויזמות של תגלית - בניין הבורסה לניירות ערך, רח' אחוזת בית 2, תל אביב.


?איך הפך המרכז לחדשנות ישראלית של תגלית למוקד משיכה למבקרים מחו"ל
 << לכתבה המלאה בדה-מרקר לחצו כאן