בואו לקחת חלק

מרכז החדשנות של תגלית

פרויקט תגלית פתח בתל-אביב מרכז ליזמות וחדשנות ישראלית, בשם State of Mind, בשיתוף עם הבורסה לניירות ערך. במרכז, אשר נפתח ביוני 2016, מוצגים הישגיה של ישראל ביזמות, חדשנות וטכנולוגיה במגוון תחומים כמו חקלאות, רפואה, ביטחון וסייבר, מדע, תחבורה וחלל. בנוסף, נפגשת כל קבוצה עם יזמים ישראליים שונים, אשר משתפים את המשתתפים בסיפורם האישי.

המרכז פועל לאורך כל השנה, ובמהלכה מבקרים בו כ 45,000 משתתפי פרויקט תגלית, המגיעים לארץ לסיור חינוכי חינם בן 10 ימים. המרכז פועל במתכונת רב-לשונית, ותכניו מוצגים בצרפתית, אנגלית, ספרדית, רוסית וסינית.

פרויקט תגלית, הפועל זה 16 שנה, פועל להביא לשינוי משמעותי בעמדת צעירי יהדות התפוצות כלפי מדינת ישראל. בין מטרותיו בניית הכרה, חברות וקשר מתמשך עם הארץ ואנשיה.

מנכ"ל תגלית, גידי מרק אמר, כי "מאז תחילת פרויקט תגלית לפני 16 שנים, חשפנו את ישראל על עוצמותיה הרבות בפני למעלה מחצי מיליון סטודנטים יהודים מרחבי העולם. במסגרת הקמפיין מהעבר אל העתיד החליטה תגלית לחשוף את עשרות אלפי מבקריה מדי שנה למובילות העולמית של ישראל בתחומי ההיי-טק והחדשנות. אנו בטוחים שהחוויה והחשיפה תגביר את העניין בקרב הדור הצעיר, אשר בעתיד יהיה חלק משמעותי מהכלכלה העולמית ויביאו לבניית שותפויות עסקיות שיחזקו את מדינת ישראל".

למידע נוסף בקרו באתר מרכז היזמות של תגלית.

נשמח לארח סיורים פרטיים במרכז לחדשנות ויזמות של תגלית - בניין הבורסה לניירות ערך, רחוב אחוזת בית 2 תל אביב.
הביקור בתיאום מראש במייל anath@taglitinnovation.com או בטלפון 054-3331971.

מחיר כניסה: 60 ₪ לאדם.