בואו לקחת חלק

המרכז לחדשנות ישראלית של תגלית בשיתוף עם הבורסה לניירות ערך

* מודל VR באדיבות VirtualArt


מרכז לחדשנות ישראלית בשיתוף פרויקט תגלית והבורסה לניירות ערך, הינו המקום הבולט בישראל להצגת כלל היוזמות, החדשנות והתרומה הישראלית לעולם. דרך תערוכה אינטראקטיבית נפרשים הישגיה של ישראל ביזמות, חדשנות וטכנולוגיה בתחומי החקלאות, רפואה, ביטחון, מדע, תחבורה וחלל. בין המיזמים המוצגים בתערוכה אפשר למצוא את אפליקציית Waze, צ'ק פוינט המובילה העולמית בתחום הסייבר, מערכת הנהיגה החכמה של מובילאיי ועוד.

לאחר הסיור בתערוכה המבקרים ממשיכים לצפייה בסרט קצר, שסוקר את תולדות התעשייה בישראל והאקוסיסטם הטכנולוגי בה; ובהמשך בהתאם לאופי הקבוצה, מוצגים למשתתפים מגוון כלים מקצועיים, לפי מגמות, פיתוחים ונתונים עדכניים מהשטח. המבקרים אף זוכים להיפגש עם יזמים מובילים המתנדבים במרכז ומעניקים הצצה לסודות ההצלחה המקומיים.

המרכז פועל לאורך כל השנה ומארח מעל לכ-45,000 משתתפי פרויקט תגלית ו-800 משלחות עסקיות, יזמים, פילנתרופים, משלחות מהאקדמיה ומקבלי החלטות מכל העולם במתכונת רב-לשונית - תכני המרכז מוצגים בצרפתית, אנגלית, ספרדית, רוסית וסינית.

המרכז לחדשנות ישראלית הפך אבן שואבת למשלחות מחו"ל, שמעוניינות לראות את התמונה המלאה של התעשייה הטכנולוגית הישראלית ורוצות להבין את סוד ההצלחה הישראלית.למידע נוסף בקרו בעמוד הפייסבוק מרכז החדשנות של תגלית.


לשאלות נוספות ותיאום ביקור במרכז ניתן ליצור קשר בטלפון 054-333-1971 או במייל: innovationcenter@taglitbri.com
נשמח לארח סיורים פרטיים במרכז לחדשנות ויזמות של תגלית - בניין הבורסה לניירות ערך, רח' אחוזת בית 2, תל אביב.
עדכונים וחדשות במרכז החדשנות